Mokinių pasiekimai

2016 M. MOKINIŲ VEIKLA

Eil. Nr.

Veikla Data Atsakingi

Dalyviai

MOKINIŲ DALYVAVIMAS MOKOMŲJŲ DALYKŲ KONKURSUOSE
1. Meninio skaitymo konkurso I-II turai 2016-01-18 Mokytojos:

A. Jocienė,

R. Petkevičienė,

D. Mikelėnaitė – Laukienė

19 mokinių
2. Tarptautinis geografijos konkursas „Kengūra“ 2016-02-03 Mokytojas

V. Mockūnas

7-8, II-III klasių mokiniai
3. Vertimų ir iliustracijų konkursas „Tavo žvilgsnis“ 2016-02-08 Mokytojos:

V. Litvinavičienė,

M. Mockūnienė,

Š. Meškuotienė

9 mokiniai
4. Tarptautinis istorijos konkursas „Kengūra“ 2016-02-10 Mokytoja

A. Jagminaitė

16 mokinių
5. Tarptautinis lietuvių kalbos konkursas „Kengūra“ 2016-02-23 Mokytoja

A. Jocienė

8 mokiniai (2 Oranžinės kengūros, 1 Sidabrinė kengūra, 1 Auksinė kengūra).
6.     . Diktantas LASUC bendruomenei 2016-02-24 Mokytoja

J. Jocienė

LASUC mokytojai ir mokiniai
7. Tarptautinis užsienio kalbų konkursas „Kengūra“ 2016-02-25 Mokytojos:

Š. Meškuotienė,

M. Mockūnienė,

V. Litvinavičienė

11 mokinių

(1 vokiečių kalbos Oranžinė kengūra, 1 anglų kalbos Sidabrinė kengūra).

8. Tarptautinis gamtos konkursas „Kengūra“ 2016-03-04 Mokytojai:

G. Nenartavičius,

G. Rečiūnienė

8 mokiniai
9. Nacionalinis konkursas „Istorijos žinovas“ 2016-03-10 Mokytoja

A. Jagminaitė

21 mokinys
10. Anglų kalbos, lietuvių kalbos, matematikos, informacinių technologijų, istorijos, biologijos konkursas „Olympis“ pavasario sesija 2016-03-15 Dalykų mokytojai 16 mokinių (anglų ir lietuvių kalbų II ir III laipsnio diplomai, matematikos I laipsnio diplomas, informacinių technologijų – I laipsnio diplomas, istorijos – I laipsnio diplomas, fizikos – II laipsnio diplomas, biologijos – 2 II laipsnio diplomai).
11. Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“ 2016-03-17 Mokytoja

O. Dobkevičienė

6 mokiniai
12. Anglų kalbos konkursas „Spelling Bee“ 2016-04-27 Mokytoja

V. Litvinavičienė

5/6 klasių mokiniai
13. Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzamino I etapas 2016-09-27 Mokytoja

A. Jagminaitė

7-IV klasių mokiniai
14. Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzamino II etapas 2016-10-11 Mokytoja

A. Jagminaitė

II gimnazijos klasės mokinys Vytautas Lėveris
15. Tarptautinis informacinių technologijų konkursas „Bebras“ 2016-11-11 Mokytoja

J. Tenenytė

4 6/7 klasės mokiniai
16. Anglų kalbos konkursas „Olympis“ rudens sesija 2016-11-17, 22 Mokytojos

V. Litvinavičienė,

Š. Meškuotienė

10 mokinių
17. Meninio skaitymo konkursas 2016-11-28 Mokytojos:

A. Jocienė,

R. Petkevičienė,

D. Mikelėnaitė – Laukienė

5-IV klasių mokiniai
MOKINIŲ DALYVAVIMAS MENINĖJE EDUKACINĖJE VEIKLOJE
1. Konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ 2016-02 Auklėtoja

J. Jakonė

Laureatė IV gimnazijos klasės mokinė Oreta Strazdauskaitė apdovanota LR Seime
2. OFFICEDAY konkursas „Augu sveikas“ 2016-03 Auklėtojos:

J. Jakonė,

I. Jakonienė

5-7 klasių mokiniai
3. Respublikinis konkursas „Augu sveikas“ 2016-03 Mokytoja

G. Rečiūnienė

5-8 klasių mokiniai
4. Konkursas „Mano gimtojo krašto kasdienybė“ Lenkijoje 2016-03 Mokytoja

S. Butnoriutė

5-III klasių mokiniai
5. Taktilinių atvirukų paroda – konkursas „Širdimi jaučiu pavasario grožį“ Centre 2016-03 Auklėtoja

J. Jakonė,

Mokytoja

L. Voverienė

P-IV klasių mokiniai
6. Piešinių konkursas – labdaros aukcionas Rotary klube „Perkūnas“ 2016-04 Mokytoja

S. Butnoriutė

Laimėtoja 6 klasės mokinė Akvilė Miškinytė
7. Respublikinė technologijų paroda – konkursas „Skrybėlė mamai“ 2016-04 Auklėtoja

I. Bortkevičienė

P-4 klasių mokiniai
8. Piešinių konkursas „Piešiame gandrus” Naisių vasara 2016-04 Auklėtoja

I. Jakonienė

5-8 klasių mokiniai
9. Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų paroda – konkursas  „ Medis mano aplinkoje“ 2016-04 Auklėtoja

I. Bortkevičienė

P-4 klasių mokiniai
10. Paroda-konkursas „Piešiame gimtinę”, Poznanėje Lenkijos Respublikoje 2016-05 Auklėtoja

I. Jakonienė

5-7 klasių mokiniai
11. Dailės ir keramikos darbų paroda „Svajonių šeima“ Lietuvos vaikų ir jaunimo centre 2016-05 Auklėtoja

I. Bortkevičienė

P-4 klasių mokiniai
12. Tarptautinis Lietuvos – Ukrainos piešinių konkursas „Kraujas gyvybės vardan“ Kraujo centre 2016-05 Mokytoja

S. Butnoriutė

III gimnazijos klasės mokinys Alfredas Bystrickis III vieta

II gimnazijos klasės mokinė Aušra Giedraitytė laureatė

13. Paroda – konkursas „Skrybėlė mamai“ Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinėje mokykloje 2016-05 Mokytoja

S. Butnoriutė

P-4 klasių mokiniai
14. Piešinių konkursas – akcija „Mano svajonių šeima“ 2016-05 Mokytoja

S. Butnoriutė

4-8 klasių mokiniai
15. Taktilinių atvirukų konkursas „Širdimi jaučiu pavasario grožį“ 2016-05 Mokytoja

G. Rečiūnienė

5-8 klasių mokiniai
16. Tarptautinis vaikų piešinių konkursas „Mano mokykla“ LIDICE 2016 2016-06-01 Mokytoja

G. Rečiūnienė

Laureatė Glorija Stundytė
17. Tarptautinis vaikų piešinių konkursas LIDICE 2016 „Mano mokykla“ 2016-06-01 Mokytoja

S. Butnoriutė

Laureatas 7 klasės mokinys Hermis Kasperavičius
18. Konkursas „Mano svajonių puodelis“ Etnokultūros centre 2016-09 Mokytoja

S. Butnoriutė

5-8, I-IV klasių mokiniai
19. Tarptautinis piešinių konkursas – bienalė „Mano tėvynė“ Kazachstane 2016-09 Mokytoja

S. Butnoriutė

6-8, I-IV klasių mokiniai
20. Konkursas „Medis mano aplinkoje“ Vilniaus miesto Naujininkų mokykloje 2016-10 Mokytoja

S. Butnoriutė

P-4 klasių mokiniai
21. Respublikinis piešinių konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre 2016-11 Mokytoja

S. Butnoriutė

III gimnazijos klasės mokiniai:

Diana Ochapkina I vieta;

Žygimantas Matusevičius III vieta.

22. 2016 m. Nacionalinis dailės darbų konkursas „Piešiam!“ Dailės mokytojų asociacijoje 2016-11 Mokytoja

S. Butnoriutė

5-II klasių mokiniai
23. LASUC vaikų piešinių paroda S. Vainiūno namuose 2016-11 Mokytoja

S. Butnoriutė

P-IV klasių mokiniai
24. Piešinių konkursas „Lietuvos tautinis kostiumas“ Lietuvos neįgaliųjų draugijoje 2016-11 Mokytojos:

S. Butnoriutė,

Auklėtojos:

I. Bortkevičienė,

I. Jakonienė

P-IV klasių mokiniai
25. Paroda „Kalėdų senelio pirštinė“ 2016-12 Mokytoja

G. Rečiūnienė

Jolita Dapkūnaitė III vieta
26. Paroda – konkursas „Kita forma“ Všį „RV Agentūroje” 2016-12-06 Mokytoja

S. Butnoriutė

5-IV klasių mokiniai
27. Paroda „Kita forma“ energetikos ir technikos muziejuje 2016-12-06 Mokytoja

G. Rečiūnienė

III vieta:

Monika Aželionytė, Arnoldas Žičius,

Karolina Voiciukaitė.

28. Paroda „Amatų diena“ Balsių mokykloje 2016-12-08 Mokytoja

G. Rečiūnienė

5-II klasių mokiniai
29. Tarptautinė paroda – konkursas „Kalėdų senelio kepurė“ Vilniaus lietuvių namuose 2016-12 Mokytojos:

S. Butnoriutė,

G. Rečiūnienė,

Auklėtojos:

I. Bortkevičienė,

I. Jakonienė

P-IV klasių mokiniai
30. Paroda – konkursas „Karnavalinis kostiumas” Žirmūnų vaikų ir jaunimo klube 2016-12 Mokytojos:

S. Butnoriutė,

Auklėtojos:

I. Bortkevičienė,

I. Jakonienė

P-III klasių mokiniai
31. Paroda-konkursas „Kita forma” Vilniaus miesto savivaldybėje 2016-12-06 Auklėtoja

I. Jakonienė

5-7 klasių mokiniai
MOKINIŲ DALYVAVIMAS SPORTINIUOSE RENGINIUOSE
1. LAS vyrų individus čempionatas 2016-02 Mokytojas

L. Balsys

III gimnazijos klasės mokiniai:

Žygimantas Matusevičius II vieta;

Martynas Janulčikas 9 vieta;

Mantas Našlenis 13 vieta.

2. Baltijos šalių šoudauno lygos I etape 2016-02 Mokytojas

V. Mockūnas

III gimnazijos klasės mokys Žygimantas Matusevičius 6 vieta
3. LASF standartinių šachmatų čempionatas Vilniuje 2016-02-12 Mokytojas

G. Rutkauskas

Ernestas Kačiulis

Aurimas Aniukštis

4. LAS komandinis šoudauno čempionatas „Šarūnas 1” 2016-03 Mokytojas

V. Mockūnas

III gimnazijos klasės mokiniai :

Oreta Strazdauskaitė,

Martynas Janulčikas,

Mantas Našlenis,

Marija Skripkaitytė – II vieta

5. LASF lengvosios atletikos čempionatas Kauno manieže 2016-03 Mokytojas

L. Balsys

Įvairaus amžiaus grupėse: 3 pirmosios ir 1 trečioji vietos
6. LASF individualus plaukimo čempionatas Kaune 2016-03 Mokytojas

L. Balsys

2 – antrosios, 2 – trečiosios, 1 –ketvirtoji ir 2 – penktosios vietos
7. LASF greitųjų šaškių varžybos Panevėžyje 2016-03 Mokytojas

G. Rutkauskas

Deividas Petronis

Martynas Janulčikas

8. LAS moterų individus čempionatas 2016-04 Mokytoja

T. Grišina

III gimnazijos klasės mokinės:

Oreta Strazdauskaitė I vieta;

D. Reinytė 4 vieta,

Marija Skripkaitytė 6 vieta

9. LASF lengvosios atletikos čempionatas Kauno manieže 206-05 Mokytojas

L. Balsys

Įvairaus amžiaus grupėse: 7 pirmosios, 5 antrosios, 3 trečiosios ir 3 ketvirtosios vietos
10. Baltijos šalių neįgalaus jaunimo žaidynės Vilniuje 206-05 Mokytojas

L. Balsys

3 bronzos medaliai
11. LASF braziliškų šaškių čempionatas Vilniuje 206-05 Mokytojas

G. Rutkauskas

Rytis Buivydas

Deividas Petronis

12. Baltijos šalių aklųjų ir silpnaregių mokinių šoudauno spartakiada 2016-06 Mokytojas

V. Mockūnas

2 mokinių komandos laimėjo 1 ir 2 vietas
13. Baltijos šalių aklųjų ir silpnaregių mokinių spartakiada 2016-06 Mokytojas

L. Balsys,

V. Mockūnas

4 – pirmosios, 2 – antrosios ir 1 – trečioji vietos.

Komandinę estafetę įveikė antri.

14. LASF lengvosios atletikos čempionatas 3000 m. bėgimo distancija ir 7400 bėgimo distancija 2016-09 Mokytojas

L. Balsys

3 – pirmosios, 4 – antrosios, 1 – trečioji, ir 4 –ketvirtosios vietos
15. Komandinis šoudauno čempionatas Vilniuje 2016-10 Mokytojas

V. Mockūnas

I vieta