Mokinių pasiekimai

2017 m. I PUSMEČIO MOKINIŲ MENINĖ VEIKLA

1. Tarptautinis piešinių konkursas „Gamtos pulsas“, Lenkijoje, Torūnėje. 2017-01 S. Butnoriutė,

I. Jakonienė

Karolina Voiciukaitė, diplomas, prizas.
2. Vilniaus m. piešinių konkursas „Žiemos snaigė“, Vilniaus S. Stanevičiaus progimnazijoje. 2017-01 S. Butnoriutė,

I. Bortkevičienė

P-IV g klasių mokiniai
3. Respublikinis piešinių konkursas „Lietuvos pilys“ Vaikų ir jaunimo centre. 2017-01 S. Butnoriutė P-IV g klasių mokiniai
4. Respublikinis piešinių konkursas „Lietuvos tautinis kostiumas, Lietuvos neįgaliųjų draugijoje. 2017-02 S. Butnoriutė,

I. Jakonienė,

I. Bortkevičienė

P-IV g klasių mokiniai
5. XXIII Lietuvos mokinių dailės olimpiados Vilniaus m. II turas. 2017-02 S. Butnoriutė 8 g klasės mokiniui Edvinui Jasinskij skirtas specialus VJVDM direktoriaus padėkos raštas
6. Respublikinis piešinių konkursas „Tradicinė Užgavėnių kaukė“, Vilniaus etninės kultūros centre. 2017-02 S. Butnoriutė,

I. Jakonienė,

I. Bortkevičienė

5 g klasės mokinė Saulė Kuprytė, diplomas.
7. Respublikinis piešinių konkursas „Pavasario atgimimas“, UAB Res Eventus group. 2017-03 S. Butnoriutė P -IV g klasių mokiniai
8. Tarptautinė vaikų piešinių bienalė Kazachijoje „Pasaulis, kuriame aš gyvenu“, Kazachijoje, Taškente) 2017-03 S. Butnoriutė Reinoldas Kelpša, diplomas, medalis.
9. Piešinių konkursas – labdaros aukcionas Rotary klube „Perkūnas“ 2017-03 S. Butnoriutė Laimėtojai: 4 g klasės mokinė Gabija Nogniūtė, IV g klasės mokinys Žygimantas Matusevičius
10.  Respublikinis piešinių konkursas „Piešiu tautinį kostiumą“, Vilniaus etninės kultūros centre. 2017-03 I. Bortkevičienė,

I. Jakonienė

P-7 g klasių mokiniai
11. LASUC vaikų piešinių paroda S. Vainiūno namuose 2017-04 S. Butnoriutė P-IV g klasių mokiniai
12. LASUC mokinių darbų paroda „Nematomi regėjimai“ J. ir M. Šlapelių namuose-muziejuje. 2017-04-04/23 S. Butnoriutė,

G. Rečiūnienė

P-IV g klasių mokiniai
13. Respublikinis vaikų ir mokinių piešinių konkursas „Lietuvos architektūros perlai“, Vilniaus vaikų „Saulutės“ bibliotekoje 2017-05 I. Bortkevičienė,

I. Jakonienė

P-7 g klasių mokiniai

2017 m. I PUSMEČIO MOKINIŲ SPORTINIAI LAIMĖJIMAI

1. LASF standartinių pusfinalio šachmatų turnyras Vilniuje 2017-01 G. Rutkauskas Deividas Mockus,

Ernestas Kačiulis

2. LASF lengvosios atletikos čempionatas Kauno lengvosios atletikos manieže 2017-02-18-19 L. Balsys,

S. Inta

Martynas Janulčikas: šuolyje į tolį – pirmoji vieta, 60m bėgime – pirmoji vieta,200 m bėgime – antroji vieta;

Paulius Lėveris 400 m bėgime – antroji vieta,

Gintaras Brazdeikis – trečioji vieta.

3. LASS individualus plaukimo čempionatas Kaune 2017-03-04-05 L. Balsys Martynas Janulčikas – I ir II vietos;

Karolina Voiciukaitė – III vieta, Brigita Narmontaitė – II vieta,

Žygimantas Matusevičius – II, III vietos.

4. LASF greitųjų šaškių varžybos Panevėžyje 2017-03 G. Rutkauskas Deividas Petronis – trečioji vieta
5. LAS moterų šoudauno čempionatas 2017-04 V. Mockūnas Aistė Vilkišiūtė – ketvirtoji vieta
6. LAS vyrų šoudauno čempionatas 2017-04 V. Mockūnas Martynas Janulčikas – devintoji vieta
7. LAS dziudo čempionatas 2017-05 L. Balsys Ivan Bolšakov – pirmoji vieta,

Žygimantas Matusevičius – pirmoji vieta,

Deividas Pliavgo – antroji vieta,

Evalda Bertašius – antroji vieta,

Arijus Kalinauskas – trečioji vieta,

Normantas Prušinskas – trečioji vieta.

8. LAS vasaros lengvosios atletikos čempionatas, Šiaulių lengvosios atletikos manieže. 2017-05-27-28 L. Balsys,

S. Inta

Alfredas Bystrickis (200m ir 400m bėgimuose) – dvi pirmosios vietos,

Martynas Janulčikas 100m bėgime – antroji vieta ir šuolyje į tolį – trečioji vieta,

Ivan Bolšakov 60 m ir 600 m bėgimuose – dvi pirmosios vietos ir kamuoliuko metimo rungtyje – pirmoji vieta,

Vitalijus Triberžis 400 m bėgime – trečioji vieta.

9. LASF šaškių 64 čempionatas Vilniuje 2017-05 G. Rutkauskas Gabrielė Eglinskaitė – trečioji vieta.
10. Baltijos šalių aklųjų ir silpnaregių mokinių spartakiada 2017-06-03-08 L. Balsys,

S. Inta

Karolina Voiciukaitė plaukime  – dvi antrosios vietos, irklavime – antroji vieta.

Ivan Bolšakov bėgime -pirmąją ir trečiąją vietas, į tolį – trečiąją vietą.

Edvinas Jasinskij plaukime – antroji ir trečioji vietos, bėgime – dvi pirmosios vietos, į tolį – trečioji vieta, irklavime – trečioji vieta. Deividas Mockus bėgime – antroji vieta, į tolį – pirmoji vieta.

Aistė Vilkišiūtė irklavime -trečioji vieta.

Šoudauno komanda iškovojo trečiąją vietą.

11. Europos jaunimo žaidynės 2017-06 L. Balsys Martynas Janulčikas šuolyje į tolį – pirma vieta,

100 m bėgime – trečia vieta

2017 m. I PUSMEČIO MOKINIŲ DALYVAVIMAS KONKURSUOSE, OLIMPIADOSE

1. Meninio skaitymo konkurso I-II turai 2017-01 A. Jocienė,

R. Petkevičienė,

D. Mikelėnaitė – Laukienė

2 mokiniai Vilniaus miesto meninio skaitymo konkurse laimėjo paskatinamuosius prizus
2. Istorijos olimpiados I turas 2017-01-26 A.    Jagminaitė 5 mokiniai
3. Respublikinis matematikos ir informacinių technologijų konkursas „PIEŠINYS = MATEMATIKOS UŽDAVINYS“ 2017-02-05 J. Tenenytė 6 mokiniai
4. Vertimų ir iliustracijų konkursas „Tavo žvilgsnis“ 2017-02-07 V. Litvinavičienė,

M. Mockūnienė,

Š. Meškuotienė

15 mokinių
5. Tarptautinis istorijos konkursas „Kengūra“ 2017-02-07 A.    Jagminaitė 14 mokinių
6. Vilniaus miesto matematikos olimpiada IX–XII klasėms 2017-02-10 O. Dobkevičienė,

J. Tenenytė

4 mokiniai,

XII klasės mokinys Žygimantas Matusevičius – 4 vieta

7. Tarptautinis lietuvių kalbos konkursas „Kengūra“ 2017-02-27 A.    Jocienė 7 mokiniai
8. Tarptautinis anglų kalbos konkursas „Kengūra“ 2017-02-27 V. Litvinavičienė,

Š. Meškuotienė

13 mokinių
9. Nacionalinis konkursas „Istorijos žinovas“ 2017-03-10 A.    Jagminaitė 15 mokinių
10. Tarptautinio edukacinio konkurso „Olympis“ pavasario sesija 2017-03-14 V. Litvinavičienė,

Š. Meškuotienė

15 mokinių
11. Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“ 2017-03-16 O. Dobkevičienė 11 mokinių
12. Anglų kalbos konkursas „Spelling Bee“ I turas 2017-04-04/07 V. Litvinavičienė,

Š. Meškuotienė

15 mokinių
13. Brailio rašto skaitymo konkursas 2017-04-19 M. Mockūnienė 8 mokiniai
14. Anglų kalbos konkursas „Spelling Bee“ II turas 2017-05-10, 16 V. Litvinavičienė,

Š. Meškuotienė

15 mokinių