Pamokų laikas

Pamokų laikas 2 – IV gimnazijos klasėms

Pamoka

Laikas

1.

8.00 – 8.45

2.

8.55 – 9.40

3.

10.00 – 10.45

4.

11.05 – 11.50

5.

12.00 – 12.45

6.

12.55 – 13.40

7.

14.00 – 14.45

8.

 
   
   

 

LIETUVOS AKLŲJŲ IR SILPNAREGIŲ UGDYMO CENTRO

NEFORMALIOJO ŠVIETIMO IR SOCIALIZACIJOS SKYRIUS

NEFORMALIOJO ŠVIETIMO UŽSIĖMIMŲ TVARKARAŠTIS

2018 – 2019 m. m.

II  pusmetis

 

Eil.

Nr.

Būrelio pavadinimas

Mokytojo vardas,  pavardė

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Kabinetas

1.

„Po kūrybos šalį“

Rūta

Petkevičienė

12.55 – 13.55

Pradinių klasių metodinis kab., Meno terapijos kamb.

2.

„Žiniukų klubas“

Jūratė Rutkauskienė

11.00 – 12.00

Pradinių klasių metodinis kab.

Meno terapijos kamb.

3.

Dailės studija „Vaivorykštė“

Skaidrė

Butnoriūtė

12.50 – 13.50

Dailės kab., Meno terapijos kamb.

4.

„Aš jau galiu plaukti“

Linas

Balsys

13.00 – 14.00

Impuls LTU

5.

„Aplenk vėją“ (lengvoji atletika)

Linas

Balsys

16.00 – 17.00

16.00 – 17.00

Sporto salė, Sporto kamb.

6.

Sportiniai stalo žaidimai (šaškės, šachmatai)

Linas

Balsys

15.00 – 16.00

Šaškių, šachmatų kab.

7.

Šoudaunas (aklųjų tenisas)

Vygantas Mockūnas

19.15 – 21.15

313 kamb., laisvalaikio kamb.

8.

Golbolas (aklųjų riedulys)

Vygantas Mockūnas

19.15 – 20.15

Sporto salė

9.

„Jaunieji gamtininkai“

Gintaras Nenartavičius

15.00 – 16.00

15.00 – 16.00

Biologijos kab., Centras

10

„Spek lt Up (pasisakyk)“

Šarūnė Meškuotienė

15.00 – 16.00

Kalbų kab.

11.

„Laukiu Tavęs“

Šarūnė Meškuotienė

15.00 – 16.00

Tikybos kab.

12.

Dailės studija „Paletė“

Skaidrė

Butnoriūtė

15.00 – 16.00

Dailės kab., Meno terapijos kamb.

13.

Meno terapija „Aš esmi“

Skaidrė Butnoriūtė

16.00 – 17.00

Meno terapijos kamb.

14.

Molio dirbtuvė

Skaidrė

Butnoriūtė

14.00 – 15.00

15.00 – 16.00

Molio dirbtuvių kab.

15.

„Meno pasaulyje 1“

Skaidrė

Butnoriūtė

16.00 – 17.00

15.00 – 16.00

Dailės, Molio dirbtuvių kab.

16

„Meno pasaulyje 2“

Skaidrė

Butnoriūtė

16.00 – 17.00

Dailės, Molio dirbtuvių kab.

17.

Šokiai „Žingsnis“

Justina

Builytė

19.00 – 21.00

Aktų salė, diskotekos salė

18.

„Dainuokime kartu“

Rita

Šidlauskaitė

16.00 – 17.00

12.50 – 13.50

Muzikos kab.

19.

„Dainuoju, šoku, groju…“

Rita

Šidlauskaitė

14.00 – 16.00

Muzikos kab.

20.

„Smaližiai“

Mėta

Rutakuskienė

12.55 – 13.55

Buities kamb.

 

 

Parengė Stasė Juciutė, Neformaliojo švietimo ir socializacijos skyriaus vedėja