Tarptautinis golbolo savaitgalis Centre

2019-02-04

2019 m. vasario 2 – 3 dienomis Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centre lankėsi Rygos aklųjų ir silpnaregių mokyklos sportininkai.

Pagal susitarimą kasmet Vilniuje, o po to ir Rygoje, vyksta bendros golbolo treniruotės ir varžybos. Bendradarbiavimas naudingas abejoms pusėms: pasitikrinami įgūdžiai įgyti treniruočių metu, yra galimybė geriau pasiruošti golbolo turnyrams, smagu susitikti, pabendrauti ir praleisti laiką su senais pažįstamais.

Per dvi dienas įvyko net 4 varžybos. Galėjome išbandyti įvairias komandų sudėtis, žaidimą skirtingose pozicijose. Smagu buvo matyti visų žaidėjų: Ernesto, Gabrielės, Deivido, Karolinos, Vitalijaus pastangas, komandinį žaidimą, kūrybiškumą ir draugiškumą, dalykišką situacijų aptarimą po rungtynių.

Ačiū rygiečiams mokiniams Dinarui, Kristoferiui, Denisui, mokytojams Kasparui ir Vladimirui už smagias akimirkas! Bendra foto, apsikeitimas dovanėlėmis, draugiškas apsikabinimas ir – iki pasimatymo kovo mėnesį Trakuose, o balandžio mėnesį – Rygoje!

Mokytojas Vygantas


Sportininko įspūdžiai

Šių metų vasario 2 – 3 dienomis vyko draugiškos golbolo rungtynės kartu su latvių mokiniais. Praleidom puikiai laiką. Išmėginome savo jėgas, įgavome patirties, tobulinome golbolo įgūdžius. Sužaidėm po dvejas rungtynes šeštadienį ir sekmadienį. Na, kaip sakoma, namų sienos padėjo, laimėjome visas keturias iš keturių.

Laisvu metu galėjome bendrauti su savo draugais latviais, žaidėme šoudauną, šaškėmis, gerai leidom laiką drauge. Labai nuoširdžiai vieni kitus palaikėm kovos metu griausmingais plojimais.

Karolina

Ankstesnysis Sekantis