Tarptautinė tolerancijos diena

2021-11-23

Jau keletą savaičių mūsų Centre vyko intensyvūs statybos darbai, bet be grąžtų ir dulkių, o su šypsenomis bei popierinėmis plytomis. Visi, maži ir dideli, pasitelkdami fantaziją, įvairiausias technikas, kūrė savo tolerancijos namus. Centro architektai, statybininkai buvo labai darbštūs ir LASUC Tolerancijos miestas tapo didžiulis, net su dviem mikrorajonais.

Lapkričio 16-ąją Tarptautinės tolerancijos dienos proga vyko iškilmingas LASUC Tolerancijos miesto atidarymas. Centro direktorė džiaugėsi kiekvieno kūrybiškumu, darbštumu bei tolerantiškumu, perkirpo raudoną juostą ir įteikė padėkas mokiniams ir mokytojams. Padėkos buvo šiek tiek neįprastos – popieriniai statybininko šalmai su švelnumo „prieskoniu“ – plunksnele.

Apdovanojimais Tolerancijos diena nepasibaigė, laukė nuostabus susitikimas su kunigu Ričardu Doveika. Svečias liko maloniai nustebintas mūsų Centro mokinių darbais, jaukia aplinka. Susitikimo metu priminė, kad būtumėm tikri savo Centro, savo miesto šeimininkai. Juk tai mūsų Centras ir mūsų miestas, nes, kai būna visų, tampa niekieno. Pasidalijo savo, kaip kunigo ir kaip paprasto žmogaus, patirtimi, maloniai atsakė į visus užduotus klausimus. Palietėme net artėjančių Šventų Kalėdų temą. Supratome, kad nereikia iš Kalėdų senelio reikalauti dovanų. Reikia laukti staigmenų ir Kalėdų senelio bučinukų! Džiaukimės mažomis staigmenomis.

Kunigas Doveika paprašė visuomet stengtis būti geriems sau, kitam ir aplinkai, juk gėris yra tolerancija. Be gėrio nebūtų tolerancijos.

Ačiū visiems dalyvavusiems, prisidėjusiems prie gražios tolerantiškos Tarptautinės tolerancijos dienos! Ir toliau stenkimės būti GERI!

cof

Agnė Borcovienė

Ankstesnysis Sekantis