Kontaktai

LIETUVOS AKLŲJŲ IR SILPNAREGIŲ UGDYMO CENTRAS

Biudžetinė įstaiga, Ateities g. 44, LT-06329 Vilnius.
Tel. (8~5)248 41 00,
el. paštas: lasuc@lass.lt, rastine@lasuc.vilnius.lm.lt,
atsisk. sąsk. Nr.LT787044060000453818, AB ,,SEB bankas”, b.k. 70440,
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191713612

 

LASUC SKYRIAI

 

TELEFONAS PAREIGOS/SKYRIUS VARDAS PAVARDĖ EL. PAŠTAS
8 645 54128

Direktorė

Nerija Moskalionienė nerija@lasuc.lt
8 5 248 4100

Raštinė

Giedrė Stravinskienė lasuc@lass.lt

rastine@lasuc.vilnius.lm.lt

8 652 70435 Neformaliojo švietimo ir socializacijos skyriaus vedėja Stasė Juciutė savira@lasuc.lt
8 679 87400  Švietimo pagalbos ir vertinimo skyriaus vedėja Jūratė Maskoliūnienė pagalba@lasuc.lt
8 679 96596  Kurčneregių ugdymo poskyrio vedėja Dalia Taurienė dalia@lasuc.lt

dtauriene@gmail.com

8 650 95961
8 654 72146
Direktoriaus pavaduotojas ūkiui Juozas Daunaravičius juozas.lasuc@gmail.com
8 5 247 1001 Buhalterija Rita Budzejienė buhalterija@lasuc.vilnius.lm.lt
8 659 93701 Vidaus auditorius Alvidas Dekaminavičius alvidas@lasuc.lt
8 679 96356 Medicina  – medicina@lasuc.lt
8 659 96760 Biblioteka biblioteka@lasuc.lt
8 679 96925  Valgykla valgykla@lasuc.lt
8 5 248 3201 Budintis

 

 

Schema2015