Kontaktai

LIETUVOS AKLŲJŲ IR SILPNAREGIŲ UGDYMO CENTRAS

Biudžetinė įstaiga, Ateities g. 44, LT-06329 Vilnius.
Tel. (8~5)248 41 00,
el. paštas: lasuc@lass.lt, rastine@lasuc.vilnius.lm.lt,
atsisk. sąsk. Nr.LT787044060000453818, AB ,,SEB bankas”, b.k. 70440,
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191713612

 

LASUC SKYRIAI

TELEFONAS PAREIGOS/SKYRIUS VARDAS PAVARDĖ EL. PAŠTAS
8 64554128

8 5 248 4100

Direktorė

Raštinė

Laisvų darbo vietų klausimais

Angelė Daujotienė Angele@lasuc.lt

lasuc@lass.lt

karjera@lasuc.lt

8 679 96511 

 

Gimnazijos skyriaus vedėja Alma Genovaitė Kondrotienė mokykla@lasuc.lt
8 65270435 Neformaliojo švietimo ir socializacijos skyriaus vedėja Stasė Juciutė savira@lasuc.lt
8 650 95961  Direktoriaus pavaduotojas ūkiui Juozas Daunaravičius Juozas.lasuc@gmail.com

ukis@lasuc.lt

8 679 87400  Švietimo pagalbos, vertinimo ir konsultavimo skyrius Jūratė Maskoliūnienė pagalba@lasuc.lt
8 679 96596  Specialiojo ugdymo poskyrio vedėja Dalia Taurienė dalia@lasuc.lt

dtauriene@gmail.com

8 659 96760 Bibliotekos vedėja  Renata Lopetienė  biblioteka@lasuc.lt
8 679 96356 Medicina Vaidilutė Tirilienė medicina@lasuc.lt
8 679 96925  Valgykla valgykla@lasuc.lt
8 5 248 3201(TEO) Budintis
8 5 2471001 Buhalterija Rita Budzejienė buhalterija@lasuc.vilnius.lm.lt
8 659 93701 Vidaus auditorius Alvidas Dekaminavičius alvidas@lasuc.lt

 

Schema2015