* Šie laukai privalomi

Kviečiame mokytis

Elektroninis dienynas

Kreipkitės

Biudžetinė įstaiga
Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras
Ateities 44, LT-06329, Vilnius
8 5 2484100
8 650 95961
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 191713612

Smagi „Pyragų diena“

Lapkričio 25 dieną mūsų Centre buvo organizuota „Pyragų diena“. Jos iniciatoriai – Vilniaus „Lions“ moterų klubo narės. Kartu atvyko ir Vilniaus Šv. Kristoforo progimnazijos mokiniai. Iš pradžių svečiai ir mūsų mokiniai pristatė savo keptų pyragų receptus, o paskui pasiūlė skanauti. Pasklidus karštos žolelių arbatos kvapams, visi pyragai buvo sočiai išragauti.

Vis tik pyragai buvo tik dalis susitikimo smagumo. Atvykusiems progimnazijos mokiniams buvo pristatyta Brailio rašto mašinėlė, šio rašto knygos ir vadovėliai. Centro mokiniai demonstravo gebėjimus, kuo greičiau perskaityti Brailio raštu atspausdintą tekstą. Šv. Kristoforo gimnazijos mokiniai buvo sužavėti Centro mokinių galimybėmis naudotis telefonu, kompiuteriu, žaisti sportinius žaidimus, piešti, linksmintis. Besidomėdami mūsų mokinių laisvalaikiu, svečiai apsilankė bendrabutyje, sužaidė šoudauno (aklųjų tenisas) turnyrą.

„Pyragų dienos“ susitikimas visiems labai patiko: užsimezgė šilti santykiai, mokiniai susidraugavo, naujos pažintys praturtino akiratį. O gal tai ir yra stebuklinga pyragų galia?

Dėkojame Vilniaus „Lions“ moterų klubui ir Vilniaus Šv. Kristoforo progimnazijai už turiningą, smagų ir šviesų lapkričio šeštadienį.

 

Neformaliojo skyriaus vedėja Stasė Juciutė