* Šie laukai privalomi

Kviečiame mokytis

Elektroninis dienynas

Kreipkitės

Biudžetinė įstaiga
Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras
Ateities 44, LT-06329, Vilnius
8 5 2484100
8 650 95961
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 191713612

Pratybos neregystei imituoti Centro pedagogams

Mokinių atostogų metu pedagogai tobulino savo kompetencijas, aptarė strateginį planą 2018 metams, studijavo LR valstybės pažangos strategiją, susipažino su švietimo naujovėmis

Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centro pedagogai per mokinių atostogas virto tikrais mokiniais. Pedagogai ne tik aptarė strategijas ir planus ateinantiems metams, bet ir tobulino savo žinias ir kompetencijas įvairiuose kvalifikacijos kėlimo seminaruose bei mokymuose, susipažino su švietimo naujovėmis…

2017 metų gruodžio mėn. vyko „ Turizmo renginių vadovų mokymai“- kur lektorius Saulius Zabulėnas pasakojo kaip organizuoti mokiniams ekskursijas ir renginius,  priminė saugaus elgesio kelyje, kilus gaisro ar kito nelaimingo atsitikimo atveju taisykles.

Pedagogai tobulino savo emocinį intelektą  seminare „„Emocinio intelekto ir socialinių emocinių kompetencijų ugdymas, naudojant Limbinio mokymo(si)™ metodiką“.

Labai įdomi buvo š. m. sausio 3 diena, kai Dalia Taurienė vedė mokymus apie neregio ir jo palydovo bendravimo taisykles bei pratybas neregystei imituoti. Tiflopedagogė pakomentavo, kad neregystės pojūtį bent vieną kartą per metus turi pajausti kiekvienas su silpnaregiais bei aklaisiais mokiniais dirbantis pedagogas ar centro darbuotojas. Pedagogams buvo parodytas trumpas mokomasis filmukas „ Neregio ir jo palydovo bendradarbiavimo taisyklės“.

Visiems- ir neseniai pradėjusiems dirbti ir seniau dirbantiems pedagogams  buvo naudinga patirtis užsirišus akis pasijausti neregiu. Mokytojai klausydami tiflopedagogės D. Taurienės, žiūrėdami filmą, atlikdami užduotis užsidėję akinius neregystei imituoti pajautė visus sunkumus iškylančius mūsų mokiniams. Mokymų akimirkos užfiksuotos nuotraukose.

Vesta Staselytė