Kalėdinis šurmulys

2022-01-06

Gruodžio 23 d. LASUC Nykštukų mieste vyko šurmulys. Kalėdinio rytmečio su klasių vadovais ir auklėtojomis metu mokinius aplankė nuostabioji Centro paštininkė ir įteikė „Kalėdinio pašto“ atvirukus, kuriuos mokiniai visą gruodžio mėnesį galėjo siųsti draugams. Po kalėdinio rytmečio mokiniai suskubo į Aktų salę ir dalyvavo renginyje „Nykštukų miestas“. Administracijos darbuotojai, tėvai, globėjai, svečiai renginį stebėjo nuotoliniu būdu.

Renginį vedė mokinys Dominykas, o jam į pagalbą atskubėjo kiti teatro būrelio „Aukštyn kojom“ mokiniai. Šventės metu pasirodė ir šokio būrelį lankantys mokiniai: P-IV, ikimokyklinio ir priešmokyklinio, specialiojo ugdymo klasių. Savo dainomis ir šokio kompozicijomis žiūrovus džiugino savanorių mokytojų kolektyvas. Linkėjimus ir sveikinimus siuntė tarptautinio projekto „Kalėdinis vaizdo atvirukas“ dalyviai iš Lenkijos, Kroatijos ir Lietuvos. Gerų emocijų ir šventinės nuotaikos kupini, mokiniai pasitiko Kalėdų senelį ir išskubėjo į klases ieškoti dovanų!

LASUC bendruomenė, visą gruodžio mėnesį stebinusi kalėdinėmis giesmėmis ir aktyviai dalyvavusi muzikiniuose susitikimuose, šventes pasitiko su išmintimi, džiaugsmu, viltimi, tikėjimu, meile, dosnumu, gerumu ir draugyste!

Akvilė 

Ankstesnysis Sekantis