Įspūdžiai iš konferencijos „WEB3: neišvengiama švietimo dalis?“

2023-11-15

Mes, Augustas ir Kristina, lapkričio 8 d. dalyvavome konferencijoje „WEB3: neišvengiama švietimo dalis?“. Kartu su mumis konferencijoje dalyvavo ir anglų kalbos mokytoja Agnė. Renginys vyko anglų kalba, todėl tai buvo puiki proga ne tik praplėsti skaitmeninio raštingumo žinias, bet ir pagerinti anglų kalbos įgūdžius.

Į konferenciją atvykome anksčiau, todėl turėjome progos apsižvalgyti. Konferencijos atidarymo pranešime buvo aptariami WEB1, WEB2, WEB3 evoliucija, panašumai bei skirtumai. Vėliau įvairiomis temomis kalbėjo informacinių technologijų specialistai, investuotojai ir kitų sričių profesionalai. Po temos apie blokų grandines (ang. blockchain) ir kriptovaliutas vyko kavos pertraukėlė. Po pertraukos pranešėjai kalbėjo apie multivisatą, GameFi ir kitomis įdomiomis temomis. Įspūdį paliko mobiliosios programėlės „Kombo Market“ kūrėjas Benediktas Terminas, kuris papasakojo savo gyvenimo istoriją ir apie kibernetinį saugumą.

„Labiausiai man patiko atidarymo pranešimas ir pasakojimas apie blokų grandines (ang. blockchain), bet pranešimas apie kriptovaliutas man nepatiko, kadangi manęs jos nedomina“, – taip apie konferenciją atsiliepė Augustas. Man taip pat labiausiai patiko atidarymo pranešimas, Benedikto istorija ir jo patirtis, kavos pertraukėlė.

Kristina (III g klasė), Augustas (I g klasė)

Ankstesnysis Sekantis