Pasiekimai

 

2019 M. MOKINIŲ DALYVAVIMAS MENINĖJE VEIKLOJE IR LAIMĖJIMAI

 

Eil. Nr.

Veikla

Mokytojas

Mokinių dalyvavimas ir laimėjimai

1.       

Mokinių meninių darbų paroda Lietuvos aklųjų sąjungoje.

G. Rečiūnienė

S. Butnoriutė

 

Padėkos: Gabrielei, Arnoldui, Brigitai, Monikai.

2.       

Specialiųjų poreikių turinčių ugdytinių kūrybinių darbų paroda – konkursas „Užgavėnių kaukė“, Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centre

I. Jakonienė

I. Kočinienė

R. Šulskienė

 

Padėkos: Karolinai, Saulei, Viktorijai, Gabijai, Gintarui, Simui

3.       

Vilniaus miesto mokyklų mokinių paroda-konkursas „Liečiu-matau“ (šarados nematantiems), LASUC

I. Jakonienė

I. Bortkevičienė

S. Butnoriutė

I. Kočinienė

Padėkos: Karolinai, Saulei, Viktorijai

4.       

Respublikinė 2019 metų kūrybinių darbų paroda „40 paukščių belaukiant“, Šiaulių miesto švietimo pagalbos tarnyba.

I. Jakonienė

S. Butnoriutė

Padėkos: Karolinai, Viktorijai,Ugniui, Kerniui, Augustinui, Elidijai.

 Reinoldas – laureatas

5.       

Rotary klubo „Perkūnas“ piešinių labdaros aukcionas

S. Butnoriutė

Laimėtojai: Reinoldas (750 Eur), Elidija (450 Eur)

6.       

Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų – atvirukų konkursas „Mano pasaulio medis“

R. Šulskienė

Padėkos: Elidijai, Augustui

7.       

Respublikinė paroda-konkursas, gimtadienio atvirukas „Tu palinkėk man…“, Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokykla.

I. Jakonienė

S. Butnoriutė

Laureatas – Reinoldas.

Padėkos: Karolinai, Saulei, Viktorijai, Reinoldui, Ugniui

8.       

Paroda Čekijoje Lidice muziejuje

G. Rečiūnienė

 

Darbus pristatė: Gabrielė, Karolina, Arijus.

9.       

Mokinių darbų paroda ajc „Mes“

S. Butnoriutė

Padėkos Karolinai, Ugniui, Ivanui, Reinoldui.

10.   

Mokinių meninių darbų paroda Vaikų ir jaunimo centre

I. Jakonienė

 

Padėka Viltorijai

 

11.   

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras. Piešinių konkursas „Europos kalbų dienai paminėti.“

J. Šamšonienė

Lauretė – Gabija;

kiti dalyviai: Ugnius, Kernius, Kristina

12.   

Vilniaus m. lopšelių-darželių ir mokyklų pradinių klasių mokinių konkursas „Kalėdų spalvos“

I. Bortkevičienė

R. Šulskienė

Darbus pristatė: Elidija, Urtė,  Simas,  

Egidijus

13.   

Mokinių darbų paroda LR seime

S. Butnoriutė

G. Rečiūnienė

LASUC mokinių darbai

14.   

Respublikinis piešinių konkursas „Mano angelas sargas“

S. Butnoriutė

Rezultatų laukiame

15.   

Kūrybinių darbų paroda „Kuriu indą bendrystei“. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO. Eksponuojama parodoje „Mokykla 2019“.

I. Bortkevičienė

 

Darbus pristatė Elidija

16.   

Paroda-konferencija „Mano EKO idėja. Prikeltas antram gyvenimui“

G. Rečiūnienė

I. Jakonienė

 

Padėkos Gabrielei, Augustui, Karolinai, Monikai, Viktorijai

17.   

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO

G. Rečiūnienė

 

Padėka Deividui.

18.   

Respublikinė mokinių miniatiūrų paroda – konkursas „Kalėdinė  miniatiūra  ir ne tik …“

I. Bortkevičienė

I. Jakonienė

 

Darbus pristatė: Elidija, Gabija

19.   

Vilniaus miesto bendrojo lavinimo mokyklų advento – Kalėdų tautosakos ir tautodailės konkursas „Leliumoj“

I. Bortkevičienė

S. Butnoriutė

I Jakonienė

J. Šamšonienė

R.Šulskienė

Darbus pristatė: Elidija, Urtė, Simas, Deividas, Viktorija, Ugnius, Kernius, Kristianas, Kristina

 

 

20.   

Vilniaus miesto mokinių  meninio kūrybinio projekto – konkurso „Laukiame šventų Kalėdų – dekoracija savo rankomis“ organizavimas

I. Jakonienė

I. Bortkevičienė

 

LASUC mokiniai, Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai

 

2019 M.  MOKINIŲ DALYVAVIMAS DALYKINIUOSE KONKURSUOSE, OLIMPIADOSE IR JŲ LAIMĖJIMAI

 

Eil. Nr.

  Veikla

Atsakingas pedagogas

Dalyviai, jų laimėjimai

1.       

Vilniaus miesto raiškiojo skaitymo konkursas Vytauto Didžiojo gimnazijoje

V. Truskauskienė

Laimėtojas Vytautas

2.       

Vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis“ anglų k., rusų k. 

 

Š. Meškuotienė

V. Litvinavičienė

M. Mockūnienė  

Vytautui, Pauliui, Reinoldui, Gabijai, Nojui, Kerniui, Augustui, Antanui – anglų k. diplomai; Hermiui – rusų k. diplomas.

3.       

Respublikinis konkursas „Paraidžiui“

G. Mykolaitytė

Padėkos: Reinoldui,

Egidijui, Nojui

4.       

Gamtamokslinių dalykų konkursas „Kengūra“

G. Nenartavičius

G. Rečiūnienė

D. Stasiūnienė

Laimėjimų laukiame

5.       

Projektas „Kalbų kengūra“ 

Š. Meškuotienė

V. Litvinavičienė

M. Mockūnienė

Pauliui – sidabrinė kengūra,

Vytautui – padėka

 

6.       

Vilniaus miesto „Spelling Bee“ anglų kalbos konkursas

V. Litvinavičienė

Pauliui, Vytautaui – I vietos

7.       

Vilniaus miesto 5 klasių mokinių viktorina ,,Biblijos žinovas“

Š.Meškuotienė

5 klasės mokiniams  padėkos raštas

8.       

Tarptautinis anglų kalbos konkursas „Olympis–2019 – pavasario sesija“

V. Litvinavičienė

Gabijai – I laipsnio diplomas;

Vytautui, Augustui, Vytautui Ž. – II laipsnio diplomai,

Edvardui, Pauliui – III laipsnio diplomai

9.

 

Tarptautinis lietuvių kalbos konkursas „Olympis 2019 – pavasario sesija“

R. Petkevičienė

Vytautui – I laipsnio diplomas;

Karolinai – III laipsnio diplomas

10.

Tarptautinis matematikos konkursas „Olympis 2019 – Pavasario sesija“

R. Petkevičienė

Vytautui – III laipsnio diplomas

11.

Tarptautinis mokinių matematikos konkursas „Kengūra 2019“

J. Gainė

Padėkos: Kerniui, Reinoldui, Gabijai ir Ernestui.

12.

Anglų kalbos olimpiada

V. Litvinavičienė

Padėka Edvardui

 

13.

Tarptautinis biologijos ir pasaulio pažinimo konkursas „Olympis 2019 – Pavasario sesija“

R. Petkevičienė

Vytautui – II laipsnio diplomas

14.

Respublikinė bendrojo lavinimo mokyklų 7-12 (gimnazijų I-IV) klasių mokinių integruota tikybos – dailės – geografijos – pilietiškumo konferencija „Kol mes visi kaip vienas“, skirtą paminėti 2019-uosius –  Jėzuitų misijos Lietuvoje, Lietuvos Nepriklausomybės kovų atminimo bei Pasaulio lietuvių metus, kuri organizuojama Radvilų gimnazijoje.

Š. Meškuotienė

Glorijai – padėkos raštas

15.

Socialinis projektas „Apkabinkime žemę“  (I etapas – „Žemė meilės planeta“, II etapas – „Žemės valanda“)                   

G. Rečiūnienė

D. Stasiūnienė

Diplomai – Karolinai, Deividui, Monikai, Gabrielei, Arijui, Viktorijai, Ernestui

16.

Vilniaus miesto anglų kalbos 3–4 klasių olimpiada, Vilniaus miesto Šeškinės pradinėje mokykloje.

V. Litvinavičienė

Padėka – Edvardui

17.

Respublikinis 5–6 klasių žmogaus saugos konkursas „Dirbsiu saugiai“

D. Stasiūnienė

Be prizinės vietos

18.

Respublikinis Brailio rašto skaitymo konkursas

M. Mockūnienė

R. Lopetienė.  

 Hermiui – I vieta,

Vitalijui – III vieta    

19.

Respublikinis Brailio rašto skaitymo konkursas

M. Mockūnienė

R. Lopetienė.

Hermiui – I vieta,

Vitalijui – III vieta     

20.

Tarpmokyklinis anglų kalbos konkursas „Spelling Bee“ su Vilniaus Juventos gimnazija

V. Litvinavičienė

Š. Meškuotienė

Vytautui,  Gabijai, Augustui, Saulei – I vietos

21.

Respublikinė edukacinė akcija ,,Juozas Tumas- Vaižgantas kitaip“

V.Truskauskienė

Padėkos raštas dalyviams

22.

Konstitucijos egzaminas

 

A. Jagminaitė

S. Vitkovskaja

Dalyvavo 12 LASUC mokinių

 

 2019  M. MOKINIŲ DALYVAVIMAS SPORTINĖJE VEIKLOJE IR LAIMĖJIMAI

 

Eil. Nr.

Varžybos

Treneris, mokytojas

Mokinių laimėjimai

1.       

Tarptautinis golbolo turnyras, Trakuose

 

V. Mockūnas

2 vieta:  Ernestas, Deividas,  Gabrielė, Arijus.

2.       

LAS uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas, Kauno manieže

L. Balsys

Monika – I vietą (60 m. bėgimas),

Monika – II vietą (šuolis į tolį),

Ugnius – I vietą (60 m. bėgimas),

Ugnius – I vietą (šuolis į tolį),

Gabrielė – II vietą (1500 m. bėgimas),

Gabrielė – III vietą (800 m. bėgimas),

Gabrielė – II vietą (rutulio stūmimas),

Karolina – I vietą (rutulio stūmimas),

Ernestas – II vietą (400 m. bėgimas),

Deividas – III vietą (400 m. bėgimas),

Giedrė – III vietą (200 m. bėgimas).

3.       

LAS moterų ir jaunimo šoudauno čempionatas, Vilniuje

V. Mockūnas

Amžiaus grupėse laimėjo:

Nojus – I vietą,

Kristianas – III vieta,

Ernestas – II vietą,

Deividas – III vietą,

Gabrielė III vietą.

4.       

Latvijos Respublikos Cėsio mieste golbolo (aklųjų riedulys) varžybos.

V. Mockūnas

Laimėta I vieta.

5.       

 

 

 

Baltijos šalių sutrikusios regos spartakiada, Estijos Respublika, Tartu

 

L. Balsys,

V. Mockūnas

 

 

Lengvosios atletikos rungtyse laimėtos:

Monika, Deividas – I vietos;

Augustas  –II vieta.

Plaukime:

Karolina – II vieta;

Nojus  – III vieta.

Estafetėje – III vieta.

Šaudaunas:

1 komanda – I vieta;

2 komanda – III vieta.

6.       

LAS atviras vasaros lengvosios atletikos čempionatas, Birštone

L. Balsys

 

Monika – I vieta (200 m. bėgimas),

Monika – II vieta (400 m. bėgimas),

Monika – II vieta (šuolis į tolį),

Giedrė  – I vieta (60 m. bėgimas),

Giedrė  – I vieta (200 m. bėgimas),

Kristianas – I vieta (kamuoliuko metimas).

7.       

LAS lengvosios atletikos rudens kroso čempionatas Zelvėje

L. Balsys

Nojus – I vieta (savo amžiaus grupėje)

Ivanas – I vieta (savo amžiaus grupėje)

Giedrė – II vieta (savo amžiaus grupėje)

Elidija – III (savo amžiaus grupėje)

8.       

Mokomoji treniruočių ir turizmo stovykla

L. Balsys

V. Mockūnas

LASUC mokinių sporto šakų rinktinė

 

9.       

LAS komandinis šaškių čempionatas Šiauliuose

L. Balsys

LASUC komanda: Gabrielė, Viktorija, Gabija, Ernestas, Monika

10.   

LAS komandinis šoudauno čempionatas Kaune

V. Mockūnas

D. Akstinaitė

I komanda: Nojus, Vitalijus, Viktorija – IV vieta,

II komanda: Gabrielė, Ernestas, Deividas – II vieta

11.   

Tarptautinis šoudauno turnyras „Auksinė raketė“ Vilniuje

V. Mockūnas

L. Balsys

Ernestas – I vieta,

Nojus – II vieta,

Ainoras – III vieta.

12.   

Kalėdinės šoudauno varžybos

V. Mockūnas

A lyga:

Ernestas – I vieta,

Deividas – II vieta,

Gabrielė –  III vieta

B lyga:

Nojus – I vieta,

Viktorija – II vieta,

Arijus – III vieta

13.   

Kalėdinės golbolo varžybos

V. Mockūnas

Ernestas – I vieta,

Vitalijus  – II vieta,

Viktorija – III vieta.