Pasiekimai

                                                   MOKINIŲ MENINĖS VEIKLOS LAIMĖJIMAI

2018 m.     

Eil. Nr.

Data

Veikla

Mokytojas

Mokinių laimėjimai

1.       

2018-02

„Zoomorfinės Užgavėnių kaukės”

Auklėtojos:

J. Jakonienė, I.Bortkevičienė

Viktorijai, padėka

2.       

2018-02

Vilniaus m. Dailės olimpiada

Mokytoja

S. Butnoriutė

Martynas, 11 vieta iš 36 dalyvių.

3.       

2018-03

„Lietuvos architektūros perlai“

Auklėtoja

J. Jakonienė

Karolinai, padėka

4.       

2018-04

Piešinių konkursas – labdaros aukcionas Rotary klube „Perkūnas“

Mokytoja

S. Butnoriutė

Laimėtojai:

Martynas,

Aistė

5.       

2018-04

Tarptautinis atvirlaiškių konkursas „Susieti žmones, suburti šalį”

Mokytoja

S. Butnoriutė

Laimėtojas Arnoldas

6.       

2018-05

Tolerancijos festivalis. Animacinė pasaka „Eglė žalčių karalienė”

Mokytoja

S. Butnoriutė

Piešinius kūrė „Vaivorykštės“ ir „Paletės“ būrelių mokiniai.

Filmuką galima peržiūrėti:
https://www.youtube.com/watch?v=EsCh-Y3yp_o

7.       

2018-05

Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“ organizuojamas IV-asis respublikinis jaunų neįgaliųjų muzikos atlikėjų konkursas-festivalis „Perliukai“

Mokytojos:

 T. Blažienė,

A. Vadeišienė

 

Laureatai:

Jolanta,

Saulė Aušrinė,

Arijus,

Vitalijus

8.       

2018-06

Tarptautinis vaikų piešinių konkursas Čekijoje, LIDICE „Vanduo 2018”

Mokytojos:

S. Butnoriutė,

G. Rečiūnienė

Padėkos mokiniams už dalyvavimą.

9.       

2018-10

Tarptautinis piešinių „Mano svajonių darželis” konkursas

Mokytoja

S. Butnoriutė

Laimėtojai:

Giedrė, 

Vytautas.

10.   

2018-12

Tarptautinis konkursas „Kalėdinis atvirukas”

Mokytoja

S. Butnoriutė

Laimėtoja Monika

 

 

                                                                 MOKINIŲ SPORTINIAI LAIMĖJIMAI

                2018 m.

Eil. Nr.

Data

Varžybos

Treneris, mokytojas

Mokinių laimėjimai

1.       

2018-01

LASF standartinių šachmatų čempionatas, Vilniuje

Mokytojas

L. Balsys

Ernestas, I vieta

2.       

2018-03

LASF lengvosios atletikos čempionatas, Kauno manieže

Mokytojas

 L. Balsys

Martynas, I vieta (šuolis į tolį)

Martynas, I vieta (60 m. bėgime),

Martynas, II vieta (200 m.)

Kristianas, III vieta (60 m bėgime).

3.       

2018- 03

LASF individualus plaukimo čempionatas, Kaune

Mokytojas

 L. Balsys

 Plaukimas.

Martynas, II vieta (100 m. nugara) 

Martynas, III vieta (50 m, nugara).

4.       

2018- 03

LASF greitųjų šaškių varžybos, Panevėžyje

Mokytojas

L. Balsys

Gabrielė I vieta, ir 21 vieta bendroje įskaitoje.

5.       

2018-04

LAS vyrų individualusis šoudauno čempionatas

Mokytojas

V. Mockūnas

Ernestas, 8 vieta

 

6.       

2018-04

LAS moterų individualusis šoudauno čempionatas

Mokytojas

V. Mockūnas

Gabrielė, III vieta,

 Aistė, IV vieta

7.       

2018-05

LASF braziliškų šaškių čempionatas, Vilniuje

Mokytojas

L. Balsys

Gabrielė, 20 vieta;

 Ernestas, 23 vieta.

8.       

2018-05

LAS golbolo čempionatas, Vilniuje

Mokytojas

V. Mockūnas

I komanda, II vieta: Vitalijus, Arijus;

II komanda, III vieta: Ernestas, Gintaras.

9.       

2018-06

Baltijos šalių aklų ir silpnaregių moksleivių spartakiada (šoudauno komandinės varžybos), Kaune

Mokytojas

V. Mockūnas

Komandinė II vieta:  Gabrielė,

Ernestas, Vitalijus

10.   

2018- 06

Baltijos šalių aklų ir silpnaregių moksleivių spartakiada (lengvoji atletika), Kaune

Mokytojas

 L. Balsys

 Karolina,  I vieta (50 m. plaukimas nugara)

Karolina, II vieta (50 m. plaukimas laisvu stiliumi).

Plaukimo estafetėje  III vieta: Karolina, Gabrielė, Ernestas.

Lengvoji atletika.

Monika, I vieta, (60 m. bėgime);

 Monika, I vieta (200 m. bėgime);

Monika, I vieta (šuolis į tolį); Gabrielė, II vieta (400 m. bėgime).

11.   

2018-06

LASF lengvosios atletikos vasaros čempionatas, Vilniuje

Mokytojas

 L. Balsys

Martynas, I vieta (šuolis į tolį);

 Monika, I vieta (200 m. bėgime);

Monika,  II vieta (šuolis į tolį);

Deividas, III vieta (600m. bėgime);

 Giedrė, III vieta (kamuoliuko metime).

12.   

2018-09

LASF lengvosios atletikos rudens kroso čempionatas, Elektrėnų sav.

Mokytojas

 L. Balsys

LASUC komanda iškovojo 5-ają vietą.

13.   

2018-10

LAS komandinis šaškių čempionatas, Šiauliuose

Mokytojas

L. Balsys

LASUC komanda: Arijus, Monika, Augustas, Gabrielė, Gabija iškovojo IX vietą.

14.   

2018-10 

LAS Komandinis šoudauno komandinis čempionatas, Vilniuje

Mokytojas

V. Mockūnas

I komanda, 3 vieta: Paulius;

II komanda: 7 vieta Gabrielė, Ernestas, Hermis, Vitalijus.

15.   

2018-10

Tarptautinis golbolo turnyras, Trakuose

 

Mokytojas

V. Mockūnas

2 vieta:  Ernestas, Deividas,  Gabrielė, Arijus.